Aktivitātes piedzīvojumu parkos.

Ne tikai maziem, bet arī lieliem dažkārt patīk papriecāties. Lieliska iespēja to ir darīt dažādos piedzīvojumu parkos, gaisa trasēs un tamlīdzīgās vietās. Tā ir vieta, kur vari atpūsties un pat nemanīt, ka tu tajā laikā nodarbojies arī ar sportu. Izcila vieta ģimenēm.

Piedzīvojumu parkā jūs sagaida daudz un dāžādi šķēršļi, kas spēs jūs saliedēt un uzjautrināt. Dažādi šķēršļi kuriem ir jātiek pāri pa augšu, gan tādi, kuriem jāizlien cauri pa apakšu vai pat jātiek tiem cauri gan pa augšu, gan pa apakšu. Šķēršļi ir veidoti tā, lai apmeklētājiem būtu interesanti, kā arī tie būtu piemēroti ne tikai bērniem, bet arī pieaugušajiem. Dažos posmos var iegūt arī adrealīnu, piemēram, kāpjot lielā augstumā no viena koka uz otru vai arī ar trosi pārbraukt pāri kādai lielai upei, vai vēl kā savādāk. Bet neuztracieties, tiem kam ir bail no augstuma, tur viss ir ļoti droši un jums arī pieliek dažādas jostas, ķiveres, tur rūpējas par jūsu drošību. Jums ir iespēja pārvarēt savas bailes un iziet šo trasi. Varbūt pat jums šādas aktivitātes iepatiksies tik ļoti, ka vēlēsieties tās atkārtot vēl un vēl, kā arī bailes no augstuma izudīs jeb pārvērtīsies izpriecās. Šķēršļu trašu posmiem pa vidu var būt arī kāda atpūtas vieta: soliņi, galds, šūpoles, slitkalniņi vai kas cits. Tur nav tikai jāiet pa gaisu vai jālien pa zemi. Tā ir vieta, kur ir padomāts par to, lai jums būtu interesanti un neapaliktu garlaicīgi. Parkos ir iekļauti šur tur arī objekti, kas liek pakustināt smadzenes, dažādi atjautības uzdevumi.

Šādos piedzīvojumu parkos ir gan šķēršļu trases, gan atsevišķas atrakcijas un atpūtas vietas. Piemēram, batuti, katapultas, karuseļi, ugunsgura vietas, pacēlāji utt. Šādās vietās ir izdevīgāk iet grupās, tad biļetes ir lētākas. Kā arī var pieteikt tur kādu pasākumu, ballīti un pavadīt to izklaidējoties kādā no daudzajiem piedzīvojumu parkiem.

Ir netikai šķēršļu, bet arī ūdens piedzīvojumu parki, kas ir līdzīgi kā akvaparki. Kur var pavadīt savu brīvo laiku peldoties, šļūcot pa trubām vai peldot ar pūšļiem. Ūdens piedzīvojumu parkos ir pieejami ne tikai baseini, bet arī pirtis un trenežieru zāles. Pieejams ir plašs klāsts, ko tur var darīt, atliek tikai izvēlēties īsto.

Šādās vietās būsiet aktīvi pavadījuši savu brīvo laiku un tas paies nemanot. Būsiet noguruši un lietderīgi izmantojuši savu enerģiju. Būsiet smēlušies jaunu enerģiju un iespaidus vismaz nedēļai uz priekšu.

Apskatiet arī